Jesteśmy GTG!

Glob Trans Group sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług transportowych od 2006 roku. Dysponujemy świetnie zorganizowanym i zapewniającym realizację różnorodnych zleceń taborem, dzięki czemu skutecznie świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie Polski oraz krajów europejskich.

Misja

Misją firmy jest bezpieczne dostarczanie towarów na miejsce przeznaczenia i zachowanie najwyższych standardów obsługi. Każde zlecenie starannie analizujemy, aby wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie skracające czas oczekiwania na towar.

Poznaj powody, dla których warto wybrać GTG

Kompetencje, jakimi dysponujemy pozwalają nam spełniać oczekiwania wymagających klientów. Ze względu na świetnie wyposażone nowoczesne zaplecze jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań, którym konkurencja nie jest w stanie sprostać.

Stabilna firma

Jesteśmy rodzinną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, na której decyzje nie mają wpływu przypadkowe osoby, co często ma miejsce w dużych firmach, gdzie nieustannie dochodzi do zmian w zarządzie. Samodzielnie tworzymy długofalowe plany rozwoju i jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby klientów.

Nowoczesna flota

Realizację usług na najwyższym poziomie umożliwia nam nowoczesny i zróżnicowany tabor. Podejmujemy się zleceń, które innym firmom wydają się trudne do zrealizowania, dzięki czemu wyróżniamy się w branży usług transportowych i spedycyjnych.

Najnowsza technologia informatyczna

Dysponujemy systemem informatycznym, który ułatwia nam organizowanie przewozu towarów i czuwanie nad jego realizacją. W szybki i prosty sposób możemy sprawdzić dostępność naszego taboru, wybrać najlepszą opcję do przewozu danego towaru i określić realny termin wykonania zlecenia.

Usługi dopasowane do potrzeb

Oferujemy usługi dla osób indywidualnych i wszystkich firm niezależnie od ich wielkości. Dzięki wspomnianemu już systemowi informatycznemu i indywidualnemu podejściu do klienta jesteśmy w stanie dostosować usługi do konkretnych wymagań. Dbamy przy tym, aby proces składania zamówienia i odbioru towaru angażował go w minimalnym stopniu.

Dyspozycyjność i mobilność

W naszej firmie kierujemy się filozofią „just in time” wpływającą na poprawę efektywności procesu spedycji. Podejmujemy wyłącznie celowe działania prowadzące do dostawy towaru na czas.

Doświadczony zespół

Nasi pracownicy to doświadczeni i zaangażowani profesjonaliści skoncentrowani na realizacji powierzonych zadań. Transport i cały proces logistyczny w ich rękach przebiega sprawnie i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

  • Stabilna firma
  • Nowoczesna flota firmy Scania
  • Stały monitoring samochodów przez GPS
  • Najnowsze technologie informatyczne
  • Usługi dopasowane do potrzeb naszych klientów
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Doświadczony zespół

Masz pytania ?