JUST IN TIME / ZAWSZE NA CZAS

Świadczymy usługi międzynarodowego transportu drogowego na terenie krajów Europy, a państwa Unii Europejskiej stanowią główny kierunek obsługi i specjalizacji Glob Trans Group.

W planowaniu procesu spedycyjnego kluczową rolę odgrywa kilka elementów. Dokładamy wszelkich starań, aby czynności umożliwiające przewóz ładunku z miejsca nadania do miejsca odbioru zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i terminowy.

Transport drogowy

Transport drogowy zalicza się do wiodących gałęzi transportu.
Jego największą zaletą jest dowóz towarów bezpośrednio do punktu odbioru.
Rozbudowana sieć dróg i autostrad umożliwia wybór najkorzystniejszej trasy przejazdu.

Transport do 3,5T

Działania GTG mają na celu zaspokojenie potrzeb przewozowych różnej wielkości. Zdajemy sobie sprawę, że klienci oczekują w niektórych przypadkach transportu o mniejszej ładowności, dlatego w naszym taborze znajdują się także pojazdy do 3,5 t obsługujące trasy na terenie Europy.

Spedycja

W planowaniu procesu spedycyjnego kluczową rolę odgrywa kilka elementów. Dokładamy wszelkich starań, aby czynności umożliwiające przewóz ładunku z miejsca nadania do miejsca odbioru zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i terminowy, dlatego ustalamy szczegóły z klientem.

Magazynowanie

Świadczymy pełen wachlarz usług logistycznych, a każda oferta przygotowywana jest w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę wszelkie potrzeby i oczekiwania klienta. Nasza hala wyposażona jest w regały paletowe i odpowiedni sprzęt do przeładowywania. Całość operacji nadzoruje przeszkolona obsługa. Oferujemy składowanie, kompletowanie oraz wszelkie operacje związane z dostarczaniem lub wywozem towaru. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo dla powierzonych ładunków.

Masz pytania ?

Transport i Spedycja

Świadczymy usługi międzynarodowego transportu drogowego na terenie krajów Europy, a państwa Unii Europejskiej stanowią główny kierunek obsługi i specjalizacji Glob Trans Group.

W planowaniu procesu spedycyjnego kluczową rolę odgrywa kilka elementów. Dokładamy wszelkich starań, aby czynności umożliwiające przewóz ładunku z miejsca nadania do miejsca odbioru zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i terminowy, dlatego ustalając szczegóły z klientem, prosimy o podanie m.in. następujących informacji:

  • miejsca nadania i odbioru towaru
  • wielkości i wagi przesyłki – jeśli towar ma być przewożony w kontenerach, wielkości i typu kontenerów
  • rodzaju ładunku, jego szczegółowej charakterystyki
  • klasy niebezpieczeństwa w przypadku towarów niebezpiecznych.

Zebrane informacje służą nam do zaplanowania odpowiedniej trasy przewozu i dostosowania środka transportu do wymogów towaru. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania i wysoką jakość obsługi, dzięki czemu zdobyliśmy uznanie szerokiego grona dotychczasowych klientów.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa naszym pracownikom i chronić powierzone przez klientów ładunki. Pragniemy wyróżniać się na rynku możliwie najlepszą jakością usług, dlatego posiadamy stosowne ubezpieczenia i certyfikaty.

Szybko i na czas

Dzięki profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu pracowników, sprawnej organizacji i świetnie wyposażonej flocie realizujemy zlecenia w krótkich terminach. Dysponujemy odpowiednim zapleczem, dzięki któremu towar jest dostarczany do miejsca przeznaczenia szybko i sprawnie, a na dodatek zgodnie z ustalonym terminem.

24/7 kontrola GPS

System GPS umożliwia monitorowanie położenia pojazdów należących do naszej firmy, co jest niezwykle ważne ze względu na istniejące ryzyko kradzieży wartościowych towarów. Lokalizacja jest kontrolowana 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. W każdej chwili istnieje możliwość skontrolowania, gdzie aktualnie znajduje się transport.