Glob Trans Group

jest polską firmą działającą na rynku od 2006 roku oferującą usługi transportowe i spedycyjne na rynku europejskim. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Glob Trans Group sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku od 2006 roku oferującą usługi transportowe i spedycyjne na rynku europejskim. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług.

Marka Glob Trans Group to dyspozycyjność, mobilność, szybkość i kompetencja pozwalająca spełniać oczekiwania klientów.

Zróżnicowany tabor pozwala nam podjąć się realizacji zleceń, których obawia się konkurencja. Gwarantem realizacji naszych zobowiązań jest stabilność oraz wyróżniająca nas w branży nowoczesna flota, dzięki której Państwa towary dotrą bezpiecznie do miejsc przeznaczenia.

DAWID FICEK
CEO

IMG_7738

Docieramy w 100% do miejsc docelowych szybko i bezpiecznie

Zawsze dbamy o ładunki tak aby docierały bezpiecznie. Każdy samochód jest wyposażony w system GPS dający naszym pracownikom spedycji możliwość śledzenia położenia 24h na dobę.

Najnowsze wydarzenia

Co robimy ?

Glob Trans Group organizuje przewóz towarów w sposób kompleksowy. Dysponujemy zróżnicowanym taborem, również samochodami dostawczymi do 3,5 t – dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Świadczymy usługi, które obejmują wszelkie czynności związane z planowaniem i realizacją transportu, spedycji oraz przeładowywania towarów.

TRANSPORT
TRANSPORT do 3,5T
SPEDYCJA
MAGAZYNOWANIE

Wycena transportu